The Passion in Zaandam

Woensdag 16 en donderdag 17 april 2014 vindt in de Noorderkerk The Passion Zaandam plaats. Leerlingen van basisschool De Vuurvogel verzorgen een professioneel opgezette, interactieve voorstelling vol theater, dans, muziek, film en spectaculaire lichteffecten. Een muzikale uitvoering van het lijdensverhaal van Jezus, voor jong en oud.
Wekenlang hebben de leerlingen van De Vuurvogel workshops gevolgd als dans, theater, decor en muziek. Workshops gegeven door externe professionals als componiste Claudia Rumondor, regisseur Steven Geldof en professioneel danser Emmy de Boer.
‘Echte natuurtalenten!’
Componiste Claudia Rumondor: „Met de solisten ben ik heel erg blij. Kai en Jayda, die Jezus spelen, doen het fantastisch! Echte natuurtalenten! Alle kinderen werken heel hard om de 13 verschillende liedjes onder de knie te krijgen. Dat is heel fijn, want ze hebben veel te zingen en er is maar weinig tijd om alles in te studeren. Gelukkig oefenen de kinderen ook thuis. Dat hoort erbij, en dat hebben ze goed door!”
‘Niet alleen zien, ook voelen!’
Ook dit jaar is The Passion in handen van regisseur Steven Geldof: “Dit jaar wil ik met de uitvoering een stap verder gaan. We gaan ons uiterste best doen om de toeschouwer mee te nemen in het verhaal. We laten het verhaal niet alleen zien, we willen het de bezoekers ook laten voelen. Het belooft een waar Passion spektakel te worden!”
Beleef het mee, de aftrap naar Pasen
The Passion Zaandam belooft een grote happening te worden vol theater, zang, film en lichteffecten. U komt toch ook? Aanvang 19.30 uur, toegang vrij. Iedereen is welkom, dus neem vooral uw buren, familie en kennissen mee.
Meer informatie vindt u op www.passionzaandam.nl
Neeltje Waagmeester
Samen met Martijn en dochters Nienke en Noortje woon ik in 't Kalf te Zaandam. Ik ben zelfstandig tekstschrijver en een van de webredacteurs van deze website. Af en toe plaats ik een eigen artikel, zoals deze bijdrage. Ik zou het leuk vinden als u een reactie achterlaat.