Protestantse Gemeente Zaandam Rotating Header Image

Contact

 

Predikanten
Ds. Sjaak Visser 075-6153215 j.visser@pgz-zaandam.nl
Ds. Pieter v.d. Woel 06-44630333 p.woel@pgz-zaandam.nl
Kerkelijk Bureau
Kerkelijk bureau 075-6164620 kerkelijkbureau@pgz-zaandam.nl
Noorderkerk, Heijermansstraat 127, 1502 DJ Zaandam
Geopend op maandag, dinsdag en donderdag van 9.30 tot 12.00 uur.
Kerkgebouwen
Noorderkerk 075-6164620
Noorderkerk, Heijermansstraat 127, 1502 DJ Zaandam
Contact persoon voor verhuur : Mevr. D. Reijling – 075-6167816
Westzijderkerk Zie kerkelijk bureau
Westzijderkerk, Westzijde 75, 1506 ED Zaandam
Contact persoon voor verhuur : F. Konijnenberg – 06-28777411
Contactpersonen Diaconie
Diaconie diaconie@pgz-zaandam.nl
dhr. J. van Boven 075-6356952 janvanboven@castricum.nl
Mevr. T. Homma 075-6177572 tinehomma@upcmail.nl
dhr. H.v.d. Berg 075-6160630 zwolsberg@hetnet.nl
Overige Adressen
Algemene Kerkenraad
Scriba: Herman Boutsma
scriba@pgz-zaandam.nl
Redactie Kerkblad kerkblad@pgz-zaandam.nl
Redactie Website webredactie@pgz-zaandam.nl
Beheer Website webmaster@pgz-zaandam.nl
Beamer Team beamerteam@pgz-zaandam.nl
Koren
Westzijderkerkkoor 075-6172275 westzijderkerkkoor@pgz-zaandam.nl

 

 


 

Met dit formulier kunt u een bericht sturen naar de webredactie en de webmasters over de inhoud, opzet, werking of weergave van de website. Dit formulier is niet bedoeld om een bericht te sturen naar de predikanten, het kerkelijk bureau of anderen binnen onze gemeente.

[clean-contact email=”webmaster@pgz-zaandam.nl” prefix=”PGZ Website” bcc=”webredactie@pgz-zaandam.nl” subject=”Contact formulier” thanks_url=””]
close window

Service Times & Directions

Weekend Masses in English

Saturday Morning: 8:00 am

Saturday Vigil: 4:30 pm

Sunday: 7:30 am, 9:00 am, 10:45 am,
12:30 pm, 5:30 pm

Weekend Masses In Español

Saturday Vigil: 6:15pm

Sunday: 9:00am, 7:15pm

Weekday Morning Masses

Monday, Tuesday, Thursday & Friday: 8:30 am

map
6654 Main Street
Wonderland, AK 45202
(513) 555-7856